Connect with us

Güncel

AKP’de CÜBBELİ AHMET krizi

Published

on

AKP’nin Gençlik Kolları’nın İstanbul Fatih’te yarın (8 kASIM 2014) akşam düzenleyeceği Cübbeli Ahmet söyleşisi iptal edildi. İsmailağa Cemaatin bazı isimleri, sosyal medya üzerinden yaptıkları açıklamada Şehitler için düzenlenen ve afişleri bile basılan sohbet toplantısının Genel Merkez'den gelen talimatla iptal edildiği iddia etti.

Cemaatin bazı isimleri de sosyal medya üzerinden Fatih Tezcan’ın Fatih belediyesinin düzenlediği programda konuşma yaptığını, Mustafa İslamoğlu hemen her belediye de konuşma yapabildiğini iddia ederek Cübbeli Ahmet Hoca’nın konuşmasının iptal edilmesine tepki gösterdi.

CÜBBELİ FATİH TEZCAN VE EGEMEN BAĞIŞ'I ELEŞTİRMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde Cübbeli Ahmet’in yayınlanan bir sohbetinde AKP’nin yandaş gazetecilerinden olan Fatih Tezcan’a yönelik açıklamaları geniş yankı uyandırmıştı. Cübbeli, Fatih Tezcan'ın “Peygamber Öldü Dedim; Bana Hakaret Yağdırdılar , Bu Şuursuzlar Salavat çek Huriyi Götür Kampanyalarıyla besleniyorlar, Bunu Yapanlar Ya Müşriktir Ya Cahildir yada Ruhi dengesizliktir.” sözlerine ateş püskürmüş ‘Haddini Bileceksin, Terbiyesizlik Yapmayacaksın. 1,5 Milyar Müslümana Kafir Demeye senin hakkın yok’ sözleri ile uyarmıştı.

Cübbelli aynı sohbetinde cemaate twitter kullanmanın faydasını anlatırken, 'Bakara makara' sözleri ile gündeme gelen eski bakan Egemen Bağış'a da çok sert bir göndermelerde bulunmuştu.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir