Connect with us

MEDYA

MİT’çinin kızı Cem Küçük’e fena çaktı

Published

on

Deniz Ülke Arıboğan, Star yazarı Cem Küçük'e 'Yeteneksiz İsrail köstebeği' diyerek zehir zemberek sözler sıraladı.
Prof.Dr. Deniz Ülke Arıboğan, TRT'de işine son verildikten sonra kanal yetkililerini kutlayan Cem Küçük'e yönelik açıklamalarda bulundu. Arıboğan, babası Mahir Kaynak'a atıfta bulunarak “Rahmetli babam yeteneksiz İsrail köstebeği dediği KÜÇÜK adamların bunca adamdan sayılacağını hiç tahmin etmezdi.” dedi.
Twitter hesabından açıklamalarda bulunan akademisyen Deniz Ülke Arıboğan şunları kaydetti:
“Bir ülke de ‘KÜÇÜK' adamların boyu uzamaya başladığı zaman, o yerde güneş batıyor demektir. Yeteneksiz köstebekler de adamdan sayılıyor ya! İstihbarat terminolojisinde köstebek sizden gibi görünür ama karşı tarafın adamıdır. Sizi yanlışa sevk etmekle görevlidir. Truva atıdırlar. Rahmetli babam yeteneksiz İsrail köstebeği dediği KÜÇÜK adamların bunca adamdan sayılacağını hiç tahmin etmezdi. Köstebekler küçüktürler mide bulandırırlar. Nihayetinde her zaman devlet tarafından keşfedilip çöpe atılırlar. Devletinize güvenin!”
İpek Medya'ya yapılan operasyonu kınayan bir Tweet attıktan 3 saat sonra Arıboğan'ın TRT'deki programına son verilmişti. Cem Küçük, TRT'nin bu kararı üzerine Twitter üzerinden “Şenol Göka ve Nasuhi Güngör'ü Deniz Ülke ile ilgili aldıkları karar gereği tebrik ediyorum' mesajını paylaşmıştı.
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir