Connect with us

Güncel

Cem Uzan Ahmet Hakan’la fena kapıştı

Published

on

Aydın Doğan, Ertuğrul Özkök ve Ahmet Hakan hakkında Twitter hesabından paylaşımlarda bulunan Cem Uzan, Hakan, için “Seni Ankara'da sevgilinin koynundan sabahın 5'inde  polise aldırdım” deyince Ahmet Hakan çılgına döndü. Ahmet Hakan Cem Uzan'a, “Memlekete giremeyen kriminal yavşak” ve “Seni Şanzelize’ye kadar kovalarım, hiçbir Fransız elimden alamaz lan seni” diye yazdı.
Telsim ve İmar Bankası gibi aile şirketlerine, 2004 yılında TMSF tarafından el konulan eski Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan’a ait gibi görünen @UzanCC adlı Twitter hesabından, Doğan Medya ve Ahmet Hakan’a yönelik mesajlar yazılmıştı.
Son olarak Ahmet Hakan’a ithafen, “Seni elimden patronun Aydın Doğan bile kurtaramaz” ve “Sabahın 5’inde, Ankara’da, sevgilinin sıcak koynundan polise aldırıp savcılığa ifade vermeye götürttüm. Hatırladın mı” diye yazan hesap, Hürriyet yazarını çılgına çevirdi.
Cem Uzan'a ait olduğu bilinen hesaba karşı ağzını bozan Hakan, “Baban, kardeşin nerede lan senin? Paris’e kaç para kaçırdın? Gelmiş geçmiş en sevimsiz hırsız” ve “Hikmetyar’ın önünde diz çöken Tayyip Erdoğan diye yayın yapıyordun utanmaz arlanmaz. Şimdi de ak trollerle iş mi tutuyon?” diye yazdı.
Hızını alamayan Ahmet Hakan, önce yavşak dedi, sonra da Uzan’ı Şanzelize’ye kadar kovalamakla tehdit etti.
İşte Cem Uzan ile Ahmet Hakan'ın Twitter üzerinden yaptıkları söz düellosu:
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir