Connect with us

Güncel

Sen misin dedikodumu yapan?

Published

on

Adana'da 19 yaşındaki Gamze E., para karşılığında erkeklerle ilişkiye girdiği yönünde hakkında dedikodu yaptığını ileri sürdüğü 25 yaşındaki H.D. ile 19 yaşındaki Ş.B.'yi kaçırıp işkence yaptığı iddiasıyla, 2 erkek arkadaşıyla birlikte gözaltına alındı.
“BUNLARA DERS VERMEM LAZIM”
Merkez Seyhan ilçesinin Yeşilevler Mahallesi'nde fırın işçisi olan H.D. ile mobilya ustası Ş.B., aynı sokakta oturan Gamze D.'nin para karşılığında erkeklerle ilişkiye girdiğini ileri sürerek, arkadaşlarının genç kızla ilişki yaşadığını anlattı. Hakkında dedikodu yapıldığını duyan Gamze E., “Bunlara ders vermek lazım” diyerek Musa O., Yunus K. ve İsmail A.'dan yardım istedi.
PARKA ÇAĞIRIP DÖVDÜLER
Plan yapan 4 kişi, mobilya ustası Ş.B.'yi konuşma bahanesi ile parka çağırdı. Musa O., Yunus K. ve İsmail A., parka gelen Ş.B.'yi gecenin karanlığından yararlanarak dövdü. Gamze E. ile arkadaşları, Ş.B.'nin telefonundan H.D.'yi de yanlarına çağırdı.
ORMANLIK ALANA GÖTÜRÜP İŞKENCE YAPTILAR
H.D., çağrı üzerine arkadaşından aldığı emanet otomobil ile parka geldi. H.D.'yi zorla kendi araçlarına alan şüpheliler, Çatalan Barajı'nın bulunduğu ormanlık alana götürdü. Gamze E. ile birlikte diğer 3 kişi ağaçlık alanda H.D.'yi dövdü. Saatlerce işkence yaptıkları H.D.'ye, “Bir daha bizim hakkımızda dedikodu yapmayacaksın” diye uyarıda bulunan zanlılar, aynı araca bindirip şehir merkezine dönmek için yola çıktı.

3 ZANLI YAKALANDI, 1'İ ARANIYOR
H.D.'nin zorla araca bindirildiğini gören vatandaşlar da durumu polise bildirdi. İhbar üzerine yolları kapatan ekipler uygulama başlattı. Musa O. arkadaşları ile buluşacağını söyleyerek araca binmemişti. Ekipler; zanlılar Gamze E., İsmail A. ve Yunus K. ile birlikte kaçırdıkları H.D.'yi aynı araçta yakaladı. Vücudu yara içerisinde olan H.D. hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.
Gözaltına alınan zanlılar Gamze E., İsmail A. ve Yunus K. emniyetteki ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi. Polis, Musa O.'yu yakalamak için çalışmasını sürdürüyor.
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir