Connect with us

MEDYA

Bu haberi fena tiye aldılar

Published

on

Takvim Gazetesi dünkü haberinde Kardeşim Benim sinema filminde başrolü paylaşan Burak Özçivit ile Murat Boz'un arasının açıldığını, bunun da iki yakışıklının sevgilileri arasında sette patlak veren kavgadan kaynaklandığı iddia edildi.

Fahriye Evcen ile Aslı Enver'in reklam yüzü oldukları ürünün reklam çekimleri sırasında kıskançlık krizine girerek kavga ettikleri iddia edilen Takvim'deki “Düşmanım benim” başlıklı haber özetle şöyleydi:
Kardeşim Benim’de ağabey-kardeşi oynayan Murat Boz ile Burak Özçivit’in arasını sevgilileri açtı. Kavgayı başlatan ise aynı firmanın reklam yüzü olan Aslı Enver ile Fahriye Evcen’in sette birbirine girmesi oldu!.
“Rol aldıkları 'Kardeşim Benim' filminde 'ağabey ile kardeşi' canlandıran Murat Boz ile Burak Özçivit'in arasının neden bozulduğu belli oldu… Fahriye Evcen'le Aslı Enver'in reklam yüzü oldukları Loreal'in setinde başlayan kavgaları, dargınlığın fitilini ateşledi… Evcen, geçtiğimiz yıl firmanın yüzü olmak için yaklaşık 1 buçuk milyon liraya imza atmıştı.

'BEN ONDAN DAHA ÜNLÜYÜM' 
Güzel oyuncu, Enver'in de aynı firmadan gelen 1 milyon liralık reklam teklifine 'evet' demesinin ardından çok bozuldu. Kaprisleriyle sık sık haber olan Fahriye Evcen, Aslı Enver'in de sette olduğu zamanlarda “Ben ondan daha ünlüyüm” diyerek güzel oyuncuya sık sık taş attı. Başlarda Evcen'in bu tavırlarına ılımlı yaklaşan Aslı Enver'in sabrı sonunda taştı. Fotoğraf çekimleri sırasında sette karşılaşan ikili, iddiaya göre birbirine girdi. 
DEVAM FİLMİ TEHLİKEDE! 
Enver'in yüzünü dahi görmek istemeyen Evcen, oyuncuyu sosyal medyadan da takip etmeyi bıraktı. Fahriye Evcen'in Aslı Enver'le kapışması ikilinin sevgililerinin de huzurunu bozdu. 'Kardeşim Benim' filminin setinde yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Burak Özçivit, Murat Boz ve Aslı Enver; Evcen ile Enver kavgasından sonra görüşmemeye başladı. Hatta 'Kardeşim Benim 2'yi aynı kadroyla çekmek isteyen Özçivit'in kara kara düşünmeye başladığı da konuşulanlar arasında… 'Kardeşim Benim' filminin hem yapımcılığını hem de başrolünü üstlenen Özçivit'in devam filmi için Boz ile Enver'i ikna edip edemeyeceği ise herkesin merak konusu….”

SOSYAL MEDYADA TİYE ALDILAR
Bu haber üzerine Burak Özçivit, Fahriye Evcen, Aslı Enver ve Murat Boz, twitter hesaplarında birbirlerini etiketleyerek, iddialara alaycı bir üslupla yanıt verdi.
Aslı Enver ile Fahriye Evcen birbirlerini etiketlerken, Burak Özçivit de Murat Boz, Aslı Enver ve ahriye Evcen'i etiketleyerek, “Sette kapris mi senin canın sağolsun gel” mesajını emojiler eşliğinde paylaştı.
Fahriye Evcen de paylaşımında “En sevdiğim ikili @MuratBoz @burakozcivit bu set kaçarmı? Ziyarete geliyorum.. @AsliEnverResmi 'de gelsinnn 👯😍” ifadelerini kullandı.
Aslı Enver ise, Fahriye Evcen'e, “@EvcenF @MuratBoz @burakozcivit  asla kaçirmaaammm😂😂😂👻👻👻” paylaşımı ile yanıt verdi.
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir