Connect with us

Güncel

2017’de sizi neler bekliyor? Renkleriniz şifreleriniz..

Published

on

KOÇ: Zorlu geçen bir yılın ardından hayatınızı yeniden yapılandırabileceğiniz bir yıl karşılıyor sizleri. Yüksek öğrenim eğitsel konular gündeminizde yer alabilir yarım kalan eğitim hayatınıza geri dönebilir bu konularla ilgili fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Meslek hayatınızda Yeni bir alana yönelebilir başarı çıtanızı yükseltebilirsiniz.. Kırgınlıkları olumsuzlukları arkanızda bırakıyor ve istikrarlı ilişkilerinizle güçleniyorsunuz.

Koç 2017 Sağlık: Genel anlamda 2017 sağlığınız için oldukça iyi etkilere sahip. Ruh ve beden sağlığınızı güçlendirmek için yoga meditasyon gibi kişisel gelişimle ilgili konulara yönelebilir başarılı sonuçlarla kendinizi baştan aşağıya yenileyebilirsiniz. Şubat ve Mart aylarında geçmişte geçirdiğiniz bir rahatsızlık söz konusu ise bu aylarda dikkatli olmalı mutlaka uzman bir doktora giderek ihmalkar hareket etmemelisiniz.
Koç 2017 Aşk: Yılın ilk yarısında aşk hayatınızda oldukça karışık etkiler söz konusu geçmişte kalan yarım bir aşk hikayesi yılın ilk aylarında karşınıza çıkabilir ve bir anda evliliğe giden yolda ilk adımı atabilirsiniz. İlişkisi devam edenler ise aşırı şüphe kıskançlık ve inat duygunuzu kontrol altına almalı ve ilişkinizi güçlendirme çabası içinde olmalısınız. Yılın 2nci yarısında ise sorunlu bir evlilik ya da uzun süredir devam eden yorucu tek taraflı fedakarlığa dayanan ilişkilerinizi sonlandırabilirsiniz. 

Koç 2017 Kariyer: Bu yıl Finansal olarak kazancınızda sürekliliğin olması yılın 2nci yarısında karlı yatırımlar yapabilirsiniz. Özelikle gayrimenkule yapılacak yatırım sizler için oldukça karlı sonuçları beraberinde getirecektir. Hayalini kurduğunuz evi bu sene içinde alabilirsiniz.

Koç 2017 Eğitim: Eğimle ilgili konularda görev alan Koçlar için oldukça şanslı etkilerle dolu bir yıl. Eğitim hayatı devam eden öğrenci Koçlar ise yurt dışı ile bağlantılı şanslar söz konusu öğrenme gücünüz ve konsantrasyonunuz oldukça yüksek kendinize güvenin ve başaracağınıza inanın yeter gerisi kendisinden gelecektir.
BOĞA: 2015 yılından bu yana başlattığınız her işinizi tamamlayacağınız ilerlemeler kaydederek istikrarı yakalayacağınız enerjiler ile dolu bir yıl 2017. Finansal konularda iş birlikleri ortaklıklar yurt dışı ile ilgili iş ve eğitim hayatınızda yaşanacak gelişmeler meslek hayatınızda hayallerinizi gerçeğe çevirebilecek güçte. Gücünüzün farkına varın ve size güç katanlarla ortak kararlar alarak istikrara doğru yürüyün. göre, Yılın ilk yarısında iş hayatınızda temponuz artacak iş birliklerine açık olun ve hiç bir şeyin sizi yolunuzdan alıkoymasına izin vermemelisiniz. 

Boğa 2017 Sağlık: Yılın ilk 2 ayı sağlığınıza dikkat etmelisiniz bağışıklık sisteminizin zayıf düşeceği enerjiler söz konusu. Spor yapmaya başlamalı ve kendi değerinizin farkına sağlığınızı kaybetmeden varmalısınız. 
Boğa 2017 Aşk: Bekar Boğa’lar yılın ilk yarısı size aşkı öğretecek özel insanla bir araya gelebilir aşk dolu bir beraberliğe merhaba diyebilirsiniz. Evli Boğa’lar eşinizle ilişkinizde aşk güven ve sevginin gücü sizleri birbirinize daha yakın hale getirirken maddi manevi güçlenmeyi de beraberinde getirecek. 
Boğa 2017 Kariyer: Yaptığınız işte itibarınızda kazançlarınızda her geçen gün daha da artacak. Yeni fikir ve oluşumları akıllıca değerlendirmeli şansınızı başarıya çevirmek için cesaretinizi de bilginizi de konuşturmalısınız. Mali konularda geçen yılın ardından birikimler yaparak refah düzeyinizi arttıracağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. 
 
Boğa 2017 Eğitim: Yılın ilk yarısında kendinizi geliştirebileceğiniz her türlü imkanla karşılaşabilirsiniz hızlı düşünüp hızlı kararlar vermelisiniz. Yurt dışı ile ilgili eğitim planlarınız varsa başvurularınızı yapmakta tereddüt etmemelisiniz. 
İKİZLER: Geçmişin gölgesini geçtiğimiz yılla birlikte arkanızda bırakıp yenileneceğiniz bir yıl karşılıyor sizleri.  Çıkar amaçlı ilişkiler kendiniz ile yaptığınız yüzleşmelerin farkındalığı ile iş ve özel yaşamınızda size zarar veren alışkanlıklarınızı değiştirecek hayatınıza yeni bir yön verebileceksiniz. 
İkizler 2017 Sağlık: Uzun süredir mücadele ettiğiniz bir sağlık sorununuz varsa şifa sizler ile. Yılın ilk 3 ayı Üst solunum yolları ile ilgili sorunları olan İkizler sizlerde bu süreç içinde tıbbi yardım aldığınız takdirde yılın ikinci yarısını sağlıkla karşılayabileceksiniz.
İkizler 2017 Aşk: Yılın ilk yarısı aşk hayatınız oldukça karışık olabilir. Aynı anda birden fazla kişinin duygusal yakınlığı doğru seçim yapmanıza engel olabilir. Sizlere tavsiyem acele kararlar vermemeli duygularınızın net olduğundan emin olmalısınız. Mart ayı ile birlikte kararlarınız netleşecek ve kalbiniz sizi doğru insana yönlendirecek Mayıs ayından itibaren evliliğe giden yolda ilk adımı atacağınız konular deneyimleyebilirsiniz. Evli İkizler içinde yılın ilk 4 ayı zorlayıcı enerjiler söz konusu olsa da dengeler yerli yerine oturmaya başlıyor. 
İkizler 2017 Kariyer: Yılın ilk yarısı enerjinizi tam anlamı ile işinize vermeli ve mücadele etmekten korkmadan hareket etmelisiniz. Yılın ilk yarısın mali konularda çok olumlu sizler için. Özellikle kısa süre içinde değerine değer katacak yatırımları yıl içinde gerçekleştirebilirsiniz. 

İkizler 2017 Eğitim: Yılın ilk 3 ayı tüm dikkatinizi eğitiminize verip amaçlarınızı belirlediğiniz takdirde başarılı olmamanız için hiç bir sebep yok önünüzde. Yılın 2nci yarısında ise ailevi sorunların içinde yer alıp derslerinizi ihmal etmemeye özen göstermelisiniz. 1nci önceliğinizi eğitim hayatınıza vererek hareket etmelisiniz.
YENGEÇ: Yaşamınızı tepeden tırnağa yenilemek için kararlar almalı yaşam merkezinizi sevgi saygı ve size değer veren kişilerle doldurmalısınız . Gökyüzü sizleri son senelerde oldukça yoğun bir dizi sınavdan geçirdi şimdi ise yaptıklarınız ve size yapılanlardan aldığınız dersleri yaşama yansıtma süreci başlıyor. Bu sürecin farkındalığı iş hayatınızda da aile hayatınız da da sizlerin kararları ile betimlenecek. 
 
Yengeç 2017 Sağlık: Yılın ilk 3 ayı hava yolu ile bulaşan rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Özellikle kulaklarınızla ilgili işitme ağrı gibi konular söz konusu olabilir. Bunun dışında ciddi bir sağlık sorununuz olmaması için olumsuz enerjileri düşünceleri zihninizden uzaklaştırmayı başarmalısınız. 
 
Yengeç 2017 Aşk: Aşk hayatınızda istikrarlı ve şanslı bir enerjiler söz konusu sizler için kararlı ve sahiplenen bir tutum içinde olabildiğiniz takdirde.  Bekar yengeçler aşklarını evlilikle taçlandırabilir.
 
Yengeç 2017 Kariyer: Siz yaratıcı olumlu enerjinizi toplayıp iş hayatınızda ki yansıtmayı başardığınız anda yeni imkanlar elde etme şansına sahipsiniz. Finansal konularda bilinçli işbirlikleri ve doğru kararlar kazancınızı da arttıracak. Yılın ikinci yarısında mali gelirlerinizde ortak işlerle karlı yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz.
Yengeç 2017 Eğitim: Bu yıl eğitim alanında ki tüm öğrenciler ve bu sektörde görev alan Yengeçler zamanı doğru değerlendirmeniz amaçlarına hızla ulaşmanızı sağlayacak etkilere sahip.
 
ASLAN: Yılın ilk aylarında ailenizle sorunlar yaşayabilir fikir ayrılıkları endişeler aile büyüklerinin sağlık sorunları ilgili olaylar deneyimleyebilirsiniz. İş hayatınızda da maddi manevi konular da  duygularınız ile aklınız arasında ki uyumu kurmayı başarmanız gereken bir  yıl 2017. Karanlıklar aydınlığa erişirken olumsuzlukları arkanızda bırakabilecek cesareti gösterebilmelisiniz. 
Aslan 2017 Sağlık: Bu yıl stres ve yorgunluğa bağlı kalp sağlığınız ile ilgili sorunlar söz konusu olabilir. Eklemler ve omurilik bölgenizin fazlası ile hassasiyet taşıdığı bir yıldasınız.
 
Aslan 2017 Aşk: Aşk hayatınız sevgi üzerine kurulu kalıcı beraberliklere imza atacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Aşkta ki huzur ve uyum yaşamın her alanında başarılı istikrarlı kılacak sizleri. 
Aslan 2017 Kariyer: Yılın ilk 6 ayında mücadele gerektiren durumlar söz konusu olacak rakiplerinizden gelecek hamleler ve engeller zorlanmanıza sebep olabilir bu olaylarda sizleri kendi işinizi kurmaya yönlendirebilir. 

Aslan 2017 Eğitim: Yılın ilk yarısında eğitim sektöründe görev alanlar ve öğrenciler için mücadele gerektiren şartlar söz konusu olabilir. Yurt dışında okuma fırsatı kurs ve burs imkanı elde edebileceğiniz enerjiler söz konusu. 
 
BAŞAK: Karanlıktan aydınlığa belirsizlikten netliğe erişeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Aşk hayatınızda ise eş ya da sevgilinizle ilişkilerinizde önemli gelişmeler bitişler ve başlangıçlar yaşanabilir. Başkalarının etkisi altında kalmadan hareket edebilmeli kızgınlığın sevgiyi gölgelemesine izin vermemelisiniz.  Tutumunuz kalbinizin verdiği mesajları dinleyerek şekillendiğinde doğru kararlar alabileceksiniz. 
 
Başak 2017 Sağlık: Yılın ilk yarısı mide bağırsak ve diş sağlığınız ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz dikkatli olmalısınız. 
 
Başak 2017 Aşk: Evliliğinde sorunlar yaşayan Başaklar yılın ilk 3 ayı sorunlarınızı çözüme kavuşturmak mı birbirinizin üzerinde hakimiyet kurmak için çözümsüzlüğe esir olmak mı? Kararınızı vermeli ve davranışlarınızı bu doğrultuda ortaya koyarak yanlışların önüne geçmelisiniz. 
 
Başak 2017 Kariyer: Yılın ilk yarısı yeni bir işe girebilir iş birlikleri ve ortaklıklar ile güçlenebilirsiniz.. Yurt dışı ile ilgili gelişmeler yaşayabilir doğru yer doğru zaman ve kazançlar elde edebilirsiniz. 
Başak 2017 Eğitim: Eğitim sektöründe görev alanlar ve öğrenci başaklar başarılı olacağınıza her şeyden önce siz inanmalısınız ki istikrarı yakalayabilin. 
 
TERAZİ: 2017  maddi manevi iyileşme toparlanma ve başarı yılı sizler için. Maddi manevi olumlu yönde gelişmeler ile güçleneceksiniz. Zamanı doğru değerlendirmeli istemeyi bilmeli küçük olumsuzluklara takılıp kalmadan hareket etmelisiniz. 
Terazi 2017 Sağlık: Yılın ilk yarısı kulak sağlığınız ve böbrekler  ile ilgili konularda sorunlar yaşamanız olası..
Terazi 2017 Aşk: Bu yıl aşk anlamını da özelliklerini de bambaşka bir noktada yaşatabilir sizlere. Kalıcı beraberliklere adım atacağınız enerjiler söz konusu. Evli Teraziler içinse güven tazeleyecek enerjiler söz konusu. 

Terazi 2017 Kariyer: Bu yıl başkalarından kaynaklanan hatalar yüzünden maddi zorluklar hukuki sıkıntılar yaşamak istemiyorsanız.  Her işinizin doğruluğunun sağlamasını yapmalısınız. Yılın ilk 4 ayına kadar yeni bir işe yönelmek için acele kararlar vermemeli anlık kararların size zarar getireceğinin bilinci ile hareket etmelisiniz. 
 
Terazi 2017 Eğitim: Eğitim sektöründe görevli olanlar ve öğrenci Teraziler eleştirileri sizi başkaları ile kıyaslayanları bir yana bırakarak kendinize güvenerek hareket etmelisiniz. 
AKREP: Hayatın her safhasında sınandığınız aklınızdan dahi geçmeyen ne varsa yaşadığınız her şeyi yavaş yavaş ardınızda bırakmaya başladığınız bir yıl 2017. İş ve aile hayatınızda şifreniz kararlılık. İş hayatınızda yeni bir iş imkanı elde edebilir zararlı ortaklıkları sonlandırabilirsiniz. 

Akrep 2017 Sağlık: Yılın ilk ayları akciğerler ve üst solunum yollarınız ile ilgili hassasiyetler söz konusu dikkatli olmalısınız. 
Akrep 2017 Aşk: Evli ve uzun süredir ilişkilerinde sorunları olan Akrepler ilişkinizi karşılıklı kararlar ile sonlandırabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Akrepler Mayıs ayından itibaren aşk kalbinizde yerini almaya başlıyor. 
 
Akrep 2017 Kariyer: 2017  İş hayatınızda yurt dışı ile ilgili konularda engeller baskılar söz konusu ise yılın 3 ayı bunları kaldırabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Güçleniyor düştüğünüz yerden kalkıp iş hayatınıza istikrar getirmeye başlıyorsunuz.   Yıl boyunca finansal konularda aile ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız ve aile içinde ortak işlerden  alacak vereceklerden uzak durmalı duygularınızla değil akılcı yaklaşımlar ile kararlar almalısınız. 
Akrep 2017 Eğitim: Eğitim sektöründe görevli ve öğrenci Akrepler için son derece yüksek enerjiler söz konusu kendinize hedefler koyun ve ilerleyin. 
 
YAY: Gökyüzü iş ve aşk hayatınızda köklü değişimleri beraberinde getirecek sizlere. Maddi manevi elinizden kaçan engellendiğiniz değerlendiremediğini pek çok konu yıl boyunca gündeminize gelecek ve sizin çabalarınız ile yeniden şekillenerek sizlere olumlu enerjiler olarak geri dönecek. Aynı tekrarlardan kendinizi baskılamaktan vazgeçmeniz gereken bir yıl 2017. 
Yay 2017 Sağlık: Sağlığınızla ilgili özellikle yılın ilk ayları alt batın ile ilgili iltihaplanmaları önemle dikkate almalısınız. 
Yay 2017 Aşk: Yılın ilk aylarından itibaren özel hayatınız olumlu yönde etkilenmeye başlıyor ve kırılan dağılan kalbiniz aşkın iyileştirici gücü ile şifalanıyor. Ektiğinizi biçeceğiniz enerjiler hayatınıza yön verecek bu yıl. 
Yay 2017 Kariyer: Bu yıl  kendi işinizi kurabilir finansal konularda karlı ortaklıklar ile farklı alanlarda da söz sahibi olabilirsiniz. Kendi işinizi kurmak gibi bir düşünceniz varsa 2017 yi iyi değerlendirmeniz gerektiğinin farkındalığı ile hareket etmelisiniz. 

Yay 2017 Eğitim: Eğitim sektöründe görevli ya da öğrenci Yay’lar başkalarının baskısı ile değil kendi istekleriniz ile tercihler yapmayı başardığınız anda şeytanın bacağını kıracak ve istediğiniz noktaya gelebileceksiniz. 
 
 
OĞLAK : Arınma uyanış ve sevginin önemini daha derinden anlayacağınız bir yıl 2017. Yönetici gezegeniniz Satürn 2.5 yıl seyrine devam edeceği burcunuzda transite başlıyor. Hatalarınızdan acılarınızdan olgunluğa erişeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Kutsal değerlerinizin yeniden yapılanacağı İyi ve Kötüyü birbirinden ayırt etmeyi başarıp ruhunuzda ki olumsuzlukları alt edeceğiniz bir yıldasınız. İş ve özel yaşamınızı yeniden yapılandırma fırsatını iyi değerlendirmeli gerçekçi davranarak hayatınızı yoran kişiler ile bağlarınızı koparabilme cesaretini gösterebilmelisiniz. 

Oğlak 2017 Sağlık: Yılı boğaz ağrıları ve eklem sorunları ile karşılayabilir alerjiye bağlı stresler yaşayabilirsiniz. 
Oğlak 2017 Aşk: Aşk sizleri tepeden tırnağa şifalandıracak sizleri. Hayatı sevmeye doğru insanla yaralanmış yüreğinizi esaretten kurtarmaya başlayabileceksiniz. Bekar Oğlaklar bu yıl evlilik kararı alabilirler.
 
Oğlak 2017 Kariyer: Kariyer hayatınız da kendini işinizin sahibi olabilir. Kaybettiğiniz azminizi yeniden kazarak  meslek hayatınızda başarı çıtanızı yükseltebilirsiniz. 
Oğlak 2017 Eğitim: Eğitim sektöründe olan ve öğrenci Oğlaklar sorunlar aşılmak içindir teslim olmak için değil! Düşüncesini benimseyerek hareket ettiğiniz takdirde her şey sizin lehinize gelişecek. 
 
 
KOVA: Yılın ilk 3 ayı yakınlarınızdan kaynaklı maddi zararlar yaşayabilir duygularınız ve merhamet duygunuzdan dolayı zorlanabilir. Güvendiğiniz kişilerin sizi kendi çıkarları için yarı yolda bırakmalarından  dolayı üzülebilirsiniz.  Sizlere önerim bunu bir ders olarak görmeyi denemeniz ve sizi hak etmeyen kişiler ile ilişkilerinizi yeniden yapılandırarak sizi kendi doğrularınızdan uzaklaştıracak kişiler ile  yollarınızı ayırmalı. Yeni insanlar tanımanın sizi yerinde saydığınız konulardan çıkarıp başka pencerelere bakmanızı sağlayarak başarıya erişmenize katkıda bulunacağının farkına varmalısınız. Özel yaşamınızda ise yılın ilk 2 ayı acele kararlar almamalı tek taraflı fedakarlıklardan da uzak durmalısınız. Aşk güven emek dolu ilişkiler ise kırıldığı yerden iyileşmeler yaşayacak bu yıl. 
Kova 2017 Sağlık: Bu yıl boyun ve eklem ağrılarını önemsemelisiniz. 

Kova 2017 Aşk: Yılın ilk 3 ayı  yeni bir ilişkiye başlamak için çok fazla acele etmemelisiniz. Önceliklerinizi farklılaştıracak o özel insan mart ayından itibaren karşınıza çıkıp aşkın derinliğine  sizleri çekecektir. 
Kova 2017 Kariyer: Yılın ilk aylarında hukuki sorunlar yaşayabilir başkalarından kaynaklı maddi ve manevi zararlar deneyimleyebilirsiniz. Sözde arkadaşlar yüzünden risk almaktan bilmediğiniz sektörlere yatırım yapmaktan ortak olmaktan yıl boyu uzak durmalısınız.
Kova 2017 Eğitim: Eğitim sektöründe görevli olan ve öğrenci Kovalar başarı emeklerinizle şekillenecek sizler için. 
 
 
BALIK: Bu yıl her alanda sorumluluk almalı kararlı olmalı bilginizi hayat görüşünüzü genişletecek her türlü aktivitenin içinde yer almaya çalışmalısınız.  Ailevi ilişkilerinizde duyarlı olmakla birlikte kendinizi de kurban edip kişiliğinizi erozyona uğratacak hiç bir suiistimale de müsaade etmemelisiniz. Dünya bencillerin etrafında dönüp durmuyor farkına varmalı size değer katacak kişiler ile yol almaya çabalamalısınız.   
Balık 2017 Sağlık: Yılın ilk günlerinden itibaren sağlıklı yaşam adına spora başlayabilir zararlı alışkanlıklarınızdan uzaklaşacak gücü kendinizde bulabilirsiniz. 
Balık 2017 Aşk: Gökyüzü bu yıl aşkta  heyecan verici kalıcı beraberlikleri müjdeliyor sizlere. Yeter ki güven duygunuzu geliştirip acele kararlar almamaya özen gösterin. 
Balık 2017 Kariyer: Yılın ilk yarısı iş hayatınızda başarı ve kazançlar söz konusu. Başlangıçları ertelemediğiniz takdirde. 
Balık 2017 Eğitim: Eğitim sektöründe yer alan ve öğrenci Balıklar çabalamadan dikkatinizi eğitsel konulara vermeden başarı çıtanızı yükseltemeyeceğinizi bilmelisiniz. 

NOT: Yıllık burç yorumlarınızı yükselen güneş ve ay burcunuzla birlikte okuyunuz.

2017 YILBAŞI GECESİ RENKLERİNİZ KRİSTALİNİZ ve YIL BOYU HER BURCA ÖZEL ENERJİNİZİ DOĞRU KULLANMANIZ İÇİN ŞİFRELERİNİZ
Yeni bir yılı karşılarken her birimizin yönetici gezegenine göre o anın gezegensel enerjilerinin yansımasıyla ruhsal ve bedensel enerjimizi yükseltecek renkleri ve kristalleri tercih etmeliyiz. Uygun renkleri kıyafetlerimizde yoğun olarak kullanmalı doğal kristallerimizle de enerjimizi güçlendirmeliyiz. 
 
Renkleri insanoğlu çok eski çağlardan beri kullanmaktadır. İnsan bedeninde 7 enerji merkezi vardır. Bedenimizde 7 chakra vardır. Sanskritçe Çakra sözcüğü “Tekerlek”, “Çark” veya “Halka” demektir. Enerjetik açıdan ise Çakra “girdap” anlamına gelmektedir. Enerji merkezi olan Çakra enerjetik bedende halka şeklindedir ve enerji Çakra halkasının üzerinde bir girdap gibi dönmektedir. Bunun dışında Çakra, iç yaşam enerjisinin döner merkezi, iç enerji kanallarının buluştuğu, enerjinin bedene girip çıktığı ve farklı enerji düzeylerine dönüştürüldüğü bir kesişme noktasıdır. Her chakra negatif ya da pozitif titreşimleri çeken özel bir renge bağlıdır. Astrolojik olarak ta gezegen ve burçlarımıza ithaf edilmiş renkleri kullandığımızda, Kişi daha dengeli mutlu ve huzurlu olacaktır. Renklerle birlikte kristallerimizi kullanmamız da bu etkiyi kuvvetlendirecektir. Renkler ve kristallerin insanlar üzerinde olumlu ya da olumsuz etkileri bir çok bilim insanı tarafından araştırılmıştır ve insan üzerinde etkili oldukları bilimsel olarak ta ispatlanmıştır. 
KOÇ Renginiz: Kırmızı
Kırmızı; Sizleri harekete geçirerek değişim enerjisine zorlanmadan ayak uydurabilmeniz için sizleri destekleyecek. Duygusal anlamda ise mutluluğu, azim ve kararlılığınızı arttırır.
Yılın Şifresi: Zümrüdü anka kuşu gibi küllerimden yeniden doğuyor sabrımın emeğimin sevgimin mükafanı yaşamdan alıyorum.
Kristaliniz: Zultanit 
Öğretiniz: Uyan fark et şükret et inan. 
BOĞA Renginiz: Yeşil

Yeşil; Umudu, yeniliği, gençleşmeyi ve yeniden canlanmayı tüm ruhunuza  yansıtacaktır. Paylaşım ve uyumun rengidir.
Yılın Şifresi: Beni ben yapan değerlerimi seviyor ve sahip çıkıyorum. Sağlık bilgelik şans en yüce hali ile benimle birlikte.
Kristaliniz: Altın Topaz 
Öğretiniz: Her bir zerrenle yenilen şifalan güven başarı seninle. 
İKİZLER Renginiz:  Gold Altın 
Altın sarısı ‘’GOLD’’, Ruhsal aydınlanmanızı sağlayacağı gibi üretim ve verimliliğinizi artırır. Yaşama sevincinizi yükselterek hedeflerinize kararlılıkla gitmenize yardımcı olur. Bilgi ve bilgeliği ifade eder. İş hayatında başarılı olmanıza katkıda bulunur.
Yılın Şifresi: Sorumluluk alıyor hayat yolunda cesur adımlarla ilerleyerek hakkım olanı alıyorum. 
Kristaliniz: Kalsedon 
Öğretiniz: Özünde ki güzellikleri yenilerek yaşamına yansıt. 
YENGEÇ Renginiz: Mor
Mor; Zenginliği, asalet, lüks ve ihtişamını yansıtır sizlere. Ruhsal enerjinizi arttırarak yeteneklerinizi hayallerinizi hayata geçirmenize yardımcı olur.
Yılın Şifresi: Ruhumu bilgi ile eğitiyor geçmişi affediyor  yenileniyor  sevgiyi aşkı yaşamıma davet ediyor inanç ile kabul ediyorum…
Kristaliniz: Ay taşı 
Öğretiniz: Şifa seninle ruhuna bedenine iyi bak. 

ASLAN Renginiz: Turkuaz 
Turkuaz; Ruhunuzun özgürleşmesine yardımcı olur. Kendinizi güçlü huzurlu hisseder yükselen enerjinizle mücadele gücünüzü kazanırsınız.
Yılın Şifresi: Zayıf yönlerimi geliştiriyor hatalarımı kabullenip yaşadıklarımın olgunluğu ile aşka emeğe dostluğa değerlerime sahip çıkabilmenin mucizelerini yaşıyorum. 
Kristaliniz: Zultanit  
Öğretiniz: Dünle yarışma anda kal yeteneklerine güven.

BAŞAK Renginiz: Fuşya 
Fuşya; Ruhsal anlamda sizlere canlılık vereceği gibi aşk hayatınızda oluşturduğunuz blokajlarınızı aşmanıza yardımcı olur.
Yılın Şifresi: Her doğan günle yenileniyor ruhumu bedenimi şifalandırıyor doğru kararlar alıyor ve uyguluyorum.
Kristaliniz: Yeşil Peridot
Öğretiniz: Özgürleş akışta kal ve anın getirdiklerini fark et. 

TERAZİ Renginiz: Siyah
SİYAH: Siyah hakimiyeti kararlılığı dönüşüm ve irade gücünüzü ortaya koymanıza yardımcıdır. 
Yılın Şifresi: Korkularımı hatalarımı pişmanlıklarımı dünde bırakıp anı tüm zenginliği ile yaşamayı seçiyorum. 
Kristaliniz: Akuamarin 
Öğretiniz: Sev hayatı işini sahip olduklarını sev ve vazgeçme.
AKREP Renginiz: Turuncu 
TURUNCU, Dışa dönük olmanızı ikili ilişkilerinizde iletişim ve uyumu sağlamanıza yardımcı olur ve sosyal ilişkilerinizi kuvvetlendirir. Maddi konularda şans getirir. Ruhunuzun özgürleşmesine yardımcı olur.

Yılın Şifresi: Kendimi seviyor sürekli gelişmeyi seçiyorum sevgi ile emek veriyor maddi manevi zenginliklere erişiyorum. 
Kristaliniz: Obsidyen 
Öğretiniz: Affet kendinidegeçmişide. 
YAY Renginiz: Pembe ve Pudra rengi iletişiminizi kuvvetlendirmenize ve kendinizi doğru sözlerle ifade etmenize yardımcı olur. İş hayatınızda maddi konularda rahatlamaları getirirken aradığınız huzuru bulmanıza ruhsal olarak içinde çıkamadığınız konuların’ da farkına varmanızı sağlar.

Yılın Şifresi: Şikayet etmiyor mücadele ediyorum. Şükrediyor paylaşıyor her ana sevgi emek yüklüyor karşılığını aşk ile alıyorum. 
Kristaliniz: Aragonit 
Öğretiniz: Aşka ve kalbinin verdiği mesajlara inan.

OĞLAK Renginiz: Saks Mavisi 
Duygusal anlamda mutluğu aşkınız ve ilişkinizde sorunları aşmanız için gerekli olan azim ve kararlılığınızı arttırır. Ruhunuzun tüm saflığını özel hayatınıza yansıtmanıza ve aşkta saflığı duruluğu bulmanıza yardımcıdır. Düşünce gücünüzü kuvvetlendirir.

Yılın Şifresi: Tüm hastalıklı düşüncelerimden ruhsal ve bedensel hastalıklarımdan arınıyorum. Şifa enerjisi benimle birlikte hayatımda yeni bir sayfa açıyor başarı ile aşk ile büyüyor gelişiyorum.  
Kristaliniz: Mavi Topaz
Öğretiniz: Her doğan günle yenilen sevgini sahiplen.

KOVA Renginiz: Çivit Mavisi
Soğukkanlılığınızı, asaletinizi, masumiyetinizi istikrarınızı ve bunun devamlı olmasına yardımcı olur. Huzur ve güven duygunuzu harekete geçirir. Düşünce gücünüzü kuvvetlendirir. Mavi aradığınız huzuru bulmanıza ruhsal olarak içinde çıkamadığınız konuların farkına varmanızı sağlar.
Yılın Şifresi: Kendime güveniyorum güvensizliklerin yorgunluğundan arınıyor seviyor seviliyor yarım kalan herşeyi aşk ile tamamlamayı seçiyorum. 
Kristaliniz: Topaz 
Öğretiniz: Yenilen ve geçmişle savaşmayı bırak. 
BALIK Renginiz: Mor
Mor; Bilinçaltında yatan problemlerinizin çözülmesine katkıda bulunur. Söylemek isteyipte söyleyemediklerinizi ifade edebilme gücünü özel hayatınıza yansıtmanıza ve aşkta saflığı duruluğu bulmanıza yardımcıdır.
Yılın Şifresi: Hayattan korkmuyor akışa ayak uydurmayı seçiyorum. Tekrarlardan uzaklaşıp yenilikleri deneyimliyorum..
Kristaliniz:  Zirkon 
Öğretiniz: Sahip oldukların için şükret.
Tüm insanlık için dünyamız  ve ülkemiz için dürüstlüğün kardeşliğin iyiliğin paylaşmanın öneminin arttığı yalanların savaşların zulmün son bulduğu insani değerlerimize sahip çıktığımız hastalıkları acıları korku ve kaygıları ardımızda bırakabildiğimiz UYANIŞ BARIŞ SEVGİ yılı olsun 2017 hepimiz için MUTLU YILLAR.
Dr. Astrolog Şenay YANGEL 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir