Connect with us

Güncel

Kulak yapısı uymadı!

Published

on

Londra'da çekildiği belirtilen ve Adil Öksüz'e benzerliğiyle tartışılan bir kişinin yer aldığı fotoğraftaki inceleme tamamlandı. ishbarat kaynaklarından edinilen bilgiye göre, fotoğraftaki kişinin terör örgütü FETÖ üyesi olmak suçundan aranan Adil Öksüz olmadığı anlaşıldı. İncelemelerde fotoğraftaki kişi ile Öksüz'ün kulak yapısının uyuşmadığına dikkat çekildi.
15 Temmuz darbe girişiminin iki numaralı ismi Adil Öksüz'e benzeyen bir şahsın fotoğrafını çektiği iddiası, büyük yankı uyandırdı. Ancak fotoğraftaki kişinin Adil Öksüz olmadığı öğrenildi.

KULAK YAPISI UYUŞMADI
A Haber'in istihbarat kaynaklarına dayandırdığı haberine göre, yapılan incelemeler sonucu Londra'da çekildiği belirtilen fotoğraftaki kişinin Adil Öksüz olmadığı ortaya çıktı. İncelemelerde fotoğraftaki kişi ile Adil Öksüz'ün kulak yapısının uyuşmadığı belirtildi.

ÖDÜL 4 MİLYON LİRA
FETÖ'nün kilit ismi Adil Öksüz, İçişleri Bakanlığı'nın FETÖ/PYD Terör Örgütü üyesi olarak aranan, “kırmızı” kategoride yer alıyor. Öksüz'ün yakalanması için konulan ödül ise 4 milyon lira.
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir