Connect with us

MAGAZİN

On parmağında 10 marifet!

Published

on

Başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken 2011 Türkiye Güzeli Tuğba Melis Türk’ün , on parmağında on marifet var. Oyunculuk ve mankenlik dışında birçok yeteneği olduğunu belirten Türk, “Piyano çalmayı kendi kendime öğrendim. Mutfakta da başarılıyım” dedi.
Türkiye güzeli Tuğba Melis Türk müzikte de mutfakta da iddialı 
Öğrencilik hayatı boyunca sanatın birçok dalında başarılı olduğunu belirten Tuğba Melis Türk, “Özellikle müzik kulağım çok iyidir. Okuldayken hocalarım da bunu söylerdi. Koroda şarkı söylerdim. Piyano çalmayı kendi kendime öğrendim. Hiç nota bilmeden çalabiliyorum. Ayrıca şiir yazıp resim yapıyorum” dedi.


HER YEMEĞİ GÜZEL YAPARIM
Mutfakta da iddialı olduğunu söyleyen Türk, “Elim çok lezzetlidir. Yemeklerimin tadına bakan parmaklarıyla beraber yiyor. Her türlü yemeği de yaparım” diye konuştu. Senaryo yazdığını da dile getiren  ünlü oyuncu, “İki tane sinema filmi senaryom hazır. Zamanı gelince
hayata geçireceğim” şeklinde konuştu.  


ETiKET OLMAK iÇiN YARIŞMAYA GiRDiM
Türk, güzellik yarışmasına da sadece etiket olmak için girdiğini açıklayarak dikkat çekmişti. Yarışmadan önce birçok yapımda rol aldığını ancak bir türlü fark edilmediğini belirten Türk, “Yapımcılar genelde rol verecekleri kişide etiket arıyor. İnsanın ne okuduğunu sormuyorlar bile. Ben de sırf etiket olmak için güzellik yarışmasına girdim” dedi.
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir