Connect with us

Televizyonlar

Filinta 2 özel kolajla geliyor

Published

on

Yapımcılığını ES Film’in üstlendiği,  Ekranların en iddialı ve sevilen dizilerinden Filinta, kadroya yeni katılan bomba transferleriyle 18 Eylül Cuma günü TRT1 ekranlarında yeni sezona “Merhaba” diyecek.
 
Yönetmenliğini Osman Kaya’nın üstlendiği Filinta, bu yıl kemikleşen oyuncu kadrosuna, sürpriz yeni isimleri de ekleyerek bambaşka bir dünyanın kapılarını seyircileri için aralayacak. Ekranların sevilen, deneyimli oyuncularının rol aldığı “Filinta”nın kadrosuna dahil olan Berrak Tüzünataç, Mustafa Avkıran, Rıza Kocaoğlu, Mürşid Ağa Bağ ve Asena Tuğal, sürpriz karakterleri ile izleyenleri şaşırtacaklar.
 
Filinta’da bu sezon, Osmanlı'nın selameti açısından doğruluk ve adaletten şaşmayan kahramanı Filinta Mustafa'nın (Onur Tuna) düşman hattı artık oldukça kalabalık olacak.
Uluslararası şebekeler ve devletlerin yanısıra, karanlık güçler ve gizli örgütlerle mücadele edecek olan Mustafa, yeni sezonun vazgeçilmezi olacak. Sıra dışı ve heyecanlı aksiyon sahneleri, bunun yanında aşk ve romantizm dolu hikayeleriyle de izleyenleri sarıp sarmalamaya hazırlanan Filinta ekibi şimdiden heyecanla seyircisiyle buluşacağı günü bekliyor. 
 
Başrollerini, Onur Tuna, Serhat Tutumluer, Mehmet Özgür, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Damla Aslanalp, Yosi Mizrahi, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Wilma Elles, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ebubekir Öztürk, Ercan Demirel, Sencer Serta, Alican Bayhan, Emre Canpolat, Ceyhun Ergin, Uğur Yıldıran, Engin Yüksel, Selim Gürata  gibi önemli oyuncuların paylaştığı  Filinta, sevilen oyuncularının yanında yeni transferleriyle  18 Eylül Cuma günü  TRT1 ekranlarında olacak…
Ancak yeni sezonun yeni bölümünden önce dizi 4 ve 11 eylül akşamları iki ayrı kolaj bölümle ekranda olacak.
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir