Connect with us

Televizyonlar

Poyraz Karayel’in yeni bölümü hüzne boğdu

Published

on

Dizinin yeni bölüm finalinde Poyraz’ın oğlu Sinan babasının kendisi için yaptırdığı doğum günü hediyesi ile oynarken vuruldu. Fondaki Ahmet Kaya “Ay gidiyor” şarkısıyla verilen final sahnesi dizinin hayranlarını üzüntüye boğdu. Poyraz'ı öldürmeye gelenlerin kör kurşununa hedef olan Sinan’ın babası Poyraz’ın kucağında hareketsiz kalması Sinan öldü mü sorusunu gündeme getirdi.
Twitter’da gecenin en çok konuşulan dizisi olan Poyraz Karayel TT listesinde 1 numara oldu. Dizi Bahri Baba ve adamlarının hapise girmesi, Poyraz’la Ayşegül’ün ayrıldığı olaylardan 3 ay sonrasında başladı. Ayşegül bir Yunan adasında tek başına tatil yaparken, polisliğe geri dönen ve baş komiser olan Poyraz Karayel’in kendisi için sahte kırmızı bülten çıkarmasıyla bulundu!
Ayşegül’ü alarak İstanbul’a dönen Poyraz Karayel, Türkiye’ye gelen bir devlet başkanını yapılacak suikasti ise tesadüfen engelleyince terör örgütünün de hedefi haline geldi. 
Dizinin son sahnesi ise herkesi etkiledi. Sinan’ın doğum gününe palyaço kılığında gelen iki saldırganı farkeden Poyraz adamlarla boğuşurken Sinan vuruldu. Sinan’ı kanlar içinde yerde yatarken gören Poyraz’ın sahnesi izleyenlerin aklına Sinan öldü mü sorusunu getirdi. 
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir