Connect with us

SPOR

Sergen: Yolun sonuna geldik

Published

on

Sergen Yalçın 2-0 biten Sivasspor – Trabzonspor maçı sonrası şu ifadeleri kullandı:
“ÇOK ANLAMSIZ BİR GOL…”
“Yorum yapılacak bir müsabaka değil. Oyuncularıma teşekkür ediyorum verdikleri mücadeleden dolayı. İyi mücadele ettiler kazanmak adına. Bazen işler istediğimiz gibi gitmiyor. İlk yarının başında ve ikinci yarının başında yediğimiz ilk gol… İlk gol çok anlamsızdı zaten. Böyle goller yediğiniz zaman kaybediyorsunuz.”

“YOLUN SONUNA GELDİK”
Kötü bir gidişatımız var. Ekip olarak pozistife çevirmek için çok çalışıyoru ama görünen o ki çözüm üretemiyoruz. en büyük suç bende. Çünkü takımın sorumlusu benim. Oyuncular elinden geleni yapmaya çalışıyor. Belki bizde sorunlar vardır biz sorunları çözemiyoruz. Geçtiğimiz sezon işler istediğimiz gibi gitmişti ama bu sezon olmuyor. Futbolda bu tür sonuçlar var. Ama artık bizim için de yolun sonuna geldik gibi görünüyor.

“BIRAKMAYI DÜŞÜNÜYORUM”
Ben bırakmayı düşünüyorum. Başkanla görüşmeden yorum yapmam doğru olmaz. Yönetimle görüşeceğim ondan sonra karar vereceğim. Artık hem kendimize zarar vermek istemiyoruz, hem takıma zarar vermek istemiyoruz. Çünkü gönlümüzde olan bir takım Sivasspor. Gönül bağımız var başka türlü bağlılıklarımız da var üzgünüz.
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir