Connect with us

MAGAZİN

Niran Ünsal’a meyhane vetosu

Published

on

Şarkıcı Niran Ünsal, geçtiğimiz yıllarda ‘tesettüre girdiğini’ duyurmuştu. TÜRGEV’in yurt açılışında yaptığı “Açılmak şeytana hizmet etmektir” açıklamasıyla da şimşekleri üzerine çeken Ünsal, bu kez konser haberiyle gündeme gelmişti.
Ünsal’ın, 30 Ekim’de İzmir’deki bir meyhanede sahne alacağı duyurulmuştu. Etkinliğin afişi, mekanın facebook’taki sayfasında paylaşıldı. Ünsal’ın fotoğrafının da yer aldığı afiş, sosyal medyayı salladı. Ünsal’ın meyhanede peruk ile konser vereceği belirtilmişti.
Etkinliğin gündeme gelmesinin ardından meyhane konserinin iptal ettiği duyuruldu.
O meyhaneden yapılan açıklama şöyle:
“30 Ekim 2015 Cuma günü yapılması planlanan Niran Ünsal etkinliğinin iptal edildiğini beyan ederiz.
Planlanan etkinliğin, İzmir’i hak ettiği eğlence ve lezzetler ile buluşturabilme misyonumuzun önüne geçmesi, aynı zamanda sanatçının da imajına zarar vermesi nedeniyle iki taraflı olarak feshedildiğini bildiririz.
Etkinliğin amacından sapması ve eğlence anlayışıyla öne çıkmak isteyen Meyhane Nevizade’nin kurumsal itibarına zarar vermesi bu ortak kararı almamızı zorunlu kılmıştır.
İnsanların dini inançları, giyim tarzları ya da düşünceleri konusundaki tarafsızlığımızı korumak açıldığımız günden bu yana en temel amacımız. Birkaç gündür yaşadığımız spekülatif durumların tarafsız duruşumuzu zedelemesi bu kararı almamıza neden olmuştur.
Keyifli,eğlenceli ve lezzetli anlarda buluşmak dileğiyle…”
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir