Connect with us

MAGAZİN

Deniz Seki tasarladı Demet sattı

Published

on

Uyuşturucu temin etmek suçundan cezaevinde yatan Deniz Seki'nin, prematüre çocuklar için tasarladığı tişörtlerin tanıtımını Demet Akalın yaptı. Seki'nin el çizimi ve ile şiirinin yer aldığı tişörtler, Nişantaşı City's'teki alışveriş festivalinde satışa çıktı.
ARKADAŞINA DESTEK OLDU
Tişörtleri satarak kampanyaya destek olan Akalın, “Benim canım arkadaşım ne güzel yazmış çizmiş. Orada tiyatro eğitimi almaya başlamış. Orayı da çilehaneden emekhaneye dönüştürmeye çalışıyor duyduğuma göre.”

“TEK DİLEĞİM ÖZGÜRLÜĞÜNE KAVUŞMASI”


Onu sık sık görmek istiyorum ama oradaki şartlar zor biliyorsunuz. Avukatlarıma talimat verdim inşallah yeni yıla kadar kendisini görürüm.Tek dileğim var onun bir an önce özgürlüğüne kavuşması…” diye konuştu.
KERMESİN GELİRİ ÇOCUKLAR YARARINA
Seki'nin tasarladığı tişörtlerden elde edilecek gelir erken doğan çocukların tedavisinde kullanılacak. El Bebek Gül Bebek Derneği'nin prematüre çocuklar için düzenlediği kermeste Merve Büyüksaraç, Didem Soydan ve Öner Evez yılbaşı ağacı süslemesi yaparken, Ayşegül Uluç City's Mahalle katında Usla'nın şefleri ve cemiyet hayatından dostları ile birlikte kurabiye pişirip stantlarda sattı.
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir