Connect with us

Televizyonlar

Kış Güneşi Ocak’ta ekrana geliyor

Published

on

İMKANSIZ BİR AŞK VE SIRLARLA DOLU BİR GEÇMİŞ!
Başrollerini Şükrü Özyıldız ile Aslı Enver’in paylaştığı, yönetmenliğini Murat Onbul’un üstlendiği Show TV’nin merakla beklenen dizisi Kış Güneşi, ‘Kaybolan bir benlik, imkansız bir aşk ve sırlarla dolu bir geçmişi’ anlatıyor…kış-güneşi-dizi-şükrü-özyıldız Şükrü Özyıldız ile Aslı Enver’in yanı sıra Mahir Günşiray, Şenay Gürler, Hakan Gerçek, Başak Parlak, Berrak Kuş ve Hakan Boyav gibi dev oyuncu kadrosuyla dikkat çeken “Kış Güneşi” Ocak 2016’da Show TV ekranında izleyicisiyle buluşacak. 
Suskunlar ve  Kayıp gibi güçlü dramlarda izlediğimiz Aslı Enver ile son olarak ‘Tatlı Küçük Yalancılar’ dizisinde boy gösteren Şükrü Özyıldız’ı buluşturan yeni dizinin adı belli oldu. Endemol Türkiye imzalı, oyuncu kadrosunda Mahir Günşiray, Şenay Gürler ve Başak Parlak’ın da rol alacağı dizinin adı ‘Kış Güneşi’ olacak.
Endemol Türkiye’nin yapımcılığında hazırlanan, başrollerini Aslı Enver ve Şükrü Özyıldız’ın paylaştığı uyarlama Kara Kış’ın çekimleri hafta sonu itibariyle başladı.şükrü-özyıldız
Oyuncu kadrosunda Mahir Günşiray, Şenay Gürler ve Başak Parlak’ın da yer alacağı dizinin yönetmenliğini Murat Onbul üstleniyor, uyarlama senaryoyu ise Alican Yaraş ve Özge Efendioğlu kaleme alıyor. Kış Güneşi, Şubat ayında Show TV’de ekrana gelecek.
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir