Connect with us

MAGAZİN

Hollywood yıldızı mülteci kampında

Published

on

Lindsay Lohan, Gaziantep’in Nizip ilçesindeki Suriyeli sığınmacıların kaldığı konteyner kenti ziyaret etti. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Nizip Kaymakamı Hatun Sarıfakıoğulları ve diğer yetkililerce karşılanan ABD'li oyuncu, kendisine çiçek takdim eden Suriyeli çocuğu başından öptü.
PARMAĞI HALA SARGIDA

Lohan'ın geçtiğimiz hafta bir tekne gezisi sırasınad kopan ve yerine dikilen parmağının halâ sargıda olduğu gözlendi.
YEREL KIYAFETLERLE

Ünlü Hollywood yıldızının konteyner kenti gezerken yerel kıyafetler giyip, başını da yine yerel geleneklere göre kapatması, mülteciler tarafından da beğeni ile karşılandı. Lohan bu kıyafeti ile Suriyeli bir kadınla çektirdiği fotoğrafı da sosyal paylaşım sitesinden yayınladı.
İdari binada yetkililerle konteyner kentte sığınmacılar için yapılan çalışmaları görüşen Lohan, konteyner kent içerisindeki sosyal tesis ve anaokulunu  gezerek, çocukların söylediği İngilizce şarkılara eşlik etti.
Çocuklara hediyeler veren Lohan, sığınmacıların yaptığı resim ve el sanatları kurslarını da gezdi. Burada eğitim alan Suriyeli kadınlarla sohbet ederek bir bebeği kucağına alan Lohan, Suriyeli ailelerin yaşadığı bazı konteynerlere de ziyarette bulundu.
Ailelerin hikayelerini dinleyerek kendisine ikram edilen ürünlerin tadına bakan Lohan, iki gün önce dünyaya gelen ve 'Fatma' adı verilen bir bebeği sevdi. Bebeği kucağına alan Lohan, “Sanki gözlerinde doğal bir kalem var. Çok güzel bir bebek” dedi.
Lohan, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in getirdiği  bir Cumhuriyet altınını bebeğin yakasına taktı.
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir