Connect with us

MAGAZİN

Rihanna sevgilisinden ayrıldı

Published

on

Rihanna ile MTV Video Müzik Ödülleri töreninde ödülünü almak üzere sahneye çıktığında ona ilan-ı aşk eden şarkıcı Drake ayrıldı.

E! Online’ın iddiasına göre 28 yaşındaki Barbadoslu şarkıcı Rihanna ile 29 yaşındaki Kanadalı rap şarkıcısı Drake yollarını ayırdı.

Ödül töreni esnasında sahnede öpüşen ve kendileri resmi olarak onaylamasa da ödül töreni sonrasında da baş başa dışarı çıkan ikilinin ayrılık haberi ünlü ikilinin hayranlarını şaşırttı.

Vücutlarına aynı dövmeyi yaptırmalarıyla gündeme gelen ünlü çiftin, birbirlerini özel bir ilişki yaşamak için yeterince sevmedikleri iddia edildi.

Çifte yakın bir kaynak, “Rihanna ve Drake şu anda başkalarıyla birlikte” açıklamasını yaptı.

Ayrıca, “Aralarında ilişki iyi ya da kötü anlamda her an değişebilir. Hala birbirlerinin hayatlarındalar” dedi.

People dergisi ise çiftin ayrılmadığını ama ‘açık ilişki’ yaşamaya başladığını iddia etti.

Çifin ilişkisiyle ilgili yeni haberler, tam da Rihanna’nın Instagram’daki anlamlı paylaşımının üstüne geldi. Ünlü şarkıcı, “Eski sevgililerimden hiçbiri evli değil ve mutlu bir ilişkileri yok, solayısıyla sorunun ben olmadığımı söylemek mümkün” paylaşımını yapmıştı.

ABD medyasında Drake’in hayatında bir başka kadının olduğu iddiaları yer almaya başladı. Ünlü rap’çinin, “India Love” olarak tanınan Instagram ünlüsü India Westbrooks ile birlikte olduğu öne sürüldü.


India Westbrooks, Drake’in yaz turnesi esnasında onunla sahne arkasından bir fotoğraf paylaşımı yapmıştı. Bir kaynağın aktardığına göre, Westbrooks, Drake’in pek çok konserinde yanında yer aldı.
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir