Connect with us

Sinema

Büşra Pekin 10 kilo verdi

Published

on

Çağan Irmak'ın Mahir Ünsal Eriş'in hikayesinden senaryolaştırıp çektiği, Halil Sezai, Büşra Pekin, Suzan Aksoy, Tarık Pabuçcuoğlu, Güngör Bayrak, Cem Kurtoğlu, Defne Yalnız, Kadriye Kenter ve Özge Borak'ın rol aldığı filmin galası önceki akşam Kanyon'da yapıldı. Geceye çok sayıda ünlü isim katıldı.
Zaman zaman kilo sorunuyla gündeme gelen Büşra Pekin son görüntüsüyle görenleri şaşkına çevirdi. 34 yaşındaki güzel oyuncunun 10 kilo verdiği öğrenildi. Genç oyuncu, gecede şıklığıyla da tam not aldı.

FİLMİN KONUSU:
TAFF'ın yapımcılığında , Çağan Irmak'ın Mahir Ünsal Eriş'in aynı adlı eserinden senaryolaştırıp yönettiği Benim Adım Feridun; kendini uzun süreli ,kazanılmış bir ilişkinin rahatlığına bırakmış olan Ersan (Halil Sezai Paracıkoğlu), sevgilisi Ayla (Özge Borak) tarafından terkedilir.
Birkaç haftalık geri kazanma çabası sonuç vermeyince bu ayrılığı kabullenmeye ve yeni bir başlangıca ihtiyacı olduğunu düşünür. Erdek'teki çocukluk evine gider, orada da aradığı huzuru bulamayan Ersan çareyi uzun süredir gitmediği Erdek sahiline gitmekte bulur. Sahile yakın bir düğün salonundan gelen sesler dikkatini çeker ve bir şeyler içip çıkarım düşüncesiyle girdiği düğündeki damadın babası onu yıllar önce küsüp Almanya'ya yerleşen kardeşinin oğlu Feridun sanır.
Hayatındaki tualde ayrılık acısının resminin çizildiğini sanan Ersan, kendi mutluluğunu düğünde bulacaktır. Hoşuna giden bu oyunu kısa tutup ilk fırsatta kaçarım sanırken karşısında damadın kuzeni Hayal'i (Büşra Pekin) görmesiyle yeni kimliği ile yaşayacağı çılgın bir gecenin tam ortasında bulur kendini. Geceyle birlikte ilginç olaylar art arda onu beklemektedir.
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir