Connect with us

MAGAZİN

Genç oyuncu Emre Kınay’ı çıldırttı

Published

on

Takvim'in haberine göre, Emre Kınay'la geçtiğimiz yıl Güneşin Kızları adlı dizide oynayan Sarıtaş, usta oyuncuyla yeniden bir araya geleceği dizide bölüm başı 170 bin lira isteyince olanlar oldu. Proje için gerçekleştirilen toplantıda tavırlarıyla da herkesi sinirlendirdiği iddia edilen Sarıtaş'ın dudak uçuklatan talebi karşısında Emre Kınay, küplere bindi. 
Su şişesini kırdı! 

Kınay, genç oyuncunun istediği astronomik ücrete “Oyunculukta senin yaşın kadar tecrübem var. Ben bile bu dizi için bölüm başı 60 bin liraya 'evet' dedim. Birkaç dizide oynayınca kendini yıldız mı sandın?” diye tepki gösterdiği iddia edildi. 
Siniri geçmeyen 46 yaşındaki oyuncunun su şişesini yere fırlatıp senaryoyu da yırtıp attığı konuşuluyor. Bir anda kaşesini 2-3 katına çıkaran Tolga Sarıtaş yüzünden dizi projesi de rafa kalktı. 
Bu arada Halit Ergenç, Kıvanç Tatlıtuğ ve Kenan İmirzalıoğlu gibi rol aldığı dizilerle milyonları ekrana kilitleyen ünlü oyuncular, bölüm başı ortalama 120 bin ile 140 bin lira arasında değişen ücretler alıyor. 
KİM NE KADAR ALIYOR?
Halit Ergenç……………. 140 bin TL
Kıvanç Tatlıtuğ ……….. 130 bin TL
Kenan İmirzalıoğlu…..130 bin TL
KEREM BURSİN …………..80 bin TL 
ÇAĞATAY ULUSOY ………… 70 BİN TL 
Burak Özçivit……………60 bin TL
Haluk Bilginer ………… 50 bin TL
Mehmet Aslantuğ…….. 50 bin TL
ARAS BULUT İYNEMLİ …… 45 bin TL.
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir