Connect with us

MAGAZİN

İbo emeklilik eleştirilerini yanıtladı!

Published

on

“Malulen emekli” olmak için heyet raporu almak üzere İzmir Tepecik ve Araştırma Hastanesi'ne başvuran ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in alacağı emekli maaşı da büyük oranda netleşmişti. Tatlıses'in malulen emeklilik hakkı kazandığı, gerekli işlemlerin tamamlandığı ve malulen emekli olduğu için 1600 TL civarında bir emekli maaşı alacağı belirtiliyordu.
Tatlıses kendisini 'emekli maaşına ihtiyacın mı var' diye eleştirenler sosyal medya hesabından yanıt verdi. Tatlıses şöyle yazdı:
“Ben emekliliğimi kendim için istemiyorum, burda yine çocuklarım mevzu bahis olunca akan sular duruyor. Yoksa benim devletimin bana vereceği emekli maaşına mı ihtiyacım olacak kesinlikle hayır..!!! Kimse bu dünyada baki değil bu dünyaya kazık çakacak halimiz yok baki kalan yanlız ALLAH'tır…!!! Ayrıca sahnelerden emekli olmadım, albüm hazırlıklarım devam, program hazırlıkları devam… Bırakın herkes emekli bilsin bunca emekli insanımız var, emelilik ayıpmış gibi bir hava estiriyorsunuz, adı üstünde EMEK'li, emek olmadan hiç birşey olmuyor!!!
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir