Connect with us

SPOR

Beşiktaş’tan flax Emre Mor açıklaması

Beşiktaş yöneticisi Ahmet Ürkmezgil, Borussia Dortmund forması giyen milli futbolcu Emre Mor’u kiralayabileceklerini söyledi.

Published

on

Beşiktaş yönetim kurulu üyesi Ahmet Ürkmezgil Radyospor’a yaptığı açıklamada Emre Mor ile ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu.

Ürkmezgil’in açıklamaları şöyle:

”Beşiktaş Kabataş Üniversitesi, için başvuruları yaptık çalışmalar başladı, yakında Beşiktaş camiasına güzel haberleri vereceğiz.

Ligde yarışın boyu kısaldıkça, mücadele daha da zorlaşıyor, bakalım neler olacak. Şu an şampiyonluğa kilitlenmiş durumdayız, Aboubakar’la ilgili yönetim olarak bir çalışmamız yok ama başkanın muhakkak bir çalışması olabilir. Mario Gomez, için yazılanları ben de okuyorum ama yönetimde benim şahit olduğum bir konuşma olmadı. Mandzukic’le ilgili de bir bilgim yok. Başkanımız, Şenol Güneş ve Gökhan Keskin transferler ilgili çalışmaları, araştırmaları sürdürüyorlar.

“EMRE MOR’U KİRALAMA DURUMUMUZ OLABİLİR”

Gökhan Keskin ve Metin Albayrak, oyuncu izlemeye gittiği zaman haftalarca orada kalıyorlar ve takip ediyorlar. Brezilya’dan da raporlarla dönecektir ve iyi transferler yapacağız mutlaka. Bizim ekonomik durumumuzun iyi olması transfer konusunda titiz davranmamızdan da kaynaklanıyor. Emre Mor’u kiralama durumumuz da olabilir, ben sıcak bakıyorum ve biz bu yöntemden çok ciddi verim aldık.

Tolga Zengin’e yapılan protestolara çok üzüldüm, bunu haketmiyor kesinlikle, o bizim kaptanımız ona yapılan bu davranışlardan ben utandım. Tolga bizim kaptanımız ve atlatacaktır bu durumu. Her maç zor, Gençlerbirliği bayaa dişli bir takım, zorlanacağız ama muhakkak 3 puanı alacağız.”

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir