Bizi Takip Edin

FOTO GALERİ

82 yaşındaki Al Pacino’nun 29 yaşındaki sevgilisinden çocuğu olacak

Oscar ödüllü 82 yaşındaki aktör Al Pacino, dördüncü çocuğunu kucağına almaya hazırlanıyor. Usta oyuncunun 29 yaşındaki kız arkadaşı Noor Alfallah, sekiz aylık hamile.

Tarih

-

Ünlü aktör Al Pacino’nun kız arkadaşı Noor Alfallah, sekiz aylık hamile. 82 yaşındaki Oscar’lı oyuncu ile 29 yaşındaki Alfallah, birlikte ilk çocuklarını kucaklarına almayı bekliyor.
Pacino ile Kuveyt kökenli Amerikalı film yapımcısı Alfallah, Nisan 2022’den bu yana birlikte.“Scarface” (Yaralı Yüz) filminin yıldızı Al Pacino, daha önceki birlikteliklerinden üç çocuk babası.
Beverly D’Angelo ile birlikteliğinden 22 yaşında Olivia Pacino ve Anton James Pacino adında ikizleri var. Jan Tarrant ile birlikteliğinden de 33 yaşında Julie Pacino adında bir kızı var.Alfallah, daha önce Rolling Stones grubunun efsanevi solisti Mick Jagger (79) ve milyarder Nicolas Berggruen (61) ile de ilişki yaşadı.2019 yılında, Clint Eastwood (93) ile de birlikte görüldüklerinde haklarında ilişki dedikodusu çıktı. ancak aile dostu oldukları öğrenildi.Alfallah daha önce de “Inglourious Basterds” yıldızı Eli Roth (51) ile birlikte görüntülenmişti.İlişkilerinin ortaya çıktığı Nisan 2022’de, Page Six’e konuşan bir kaynak, Pacino ile Alfallah’ın aralarındaki yaş farkının bir sorun olmadığını söylemişti.Beverly Hills’te dünyaya gelen Alfallah, UCLA Film ve Sinema Okulu’nu bitirdi, kariyerine yapımcı olarak devam ediyor.Kısa süre önce Pacino’nun yakın dostu olan 79 yaşındaki usta aktör Robert De Niro’nun da kız arkadaşı Tiffany Chen’den çocuğu dünyaya gelmişti. Böylece De Niro, yedi çocuk babası oldu.