Connect with us

Güncel

Masterchef’in rekortmeni: Kadınlar için yarışıyorum

Masterchef yarışmasında girdiği potalardan başarıyla çıkmasıyla rekor kırarak son dörde kalan Esra Tokelli kadınlardan çok destek aldığını söyledi.

Published

on

Yıllar önce evinin mutfağından Masterchef mutfağına transfer olan onlarca gastronomi eğitimi ve restoran mutfağı deneyimi olan yarışmacıyı eleyerek dikkatleri üzerine çeken yarışmacı bu yıl da Masterchef Allstar’da ki başarısı ile oldukça konuşuluyor. Son dört yarışmacı arasından finale yürüyen Esra Tokelli “ hayatı boyunca hayallerine kavuşmak için çabalayan, kimi zaman düşen ama sağlam kalkan kadınlar için yarışıyorum” dedi.

Tokelli “ Son iki yıl yaşadığım üzüntüler acılar beni başarıya daha da yakınlaştırdı. Çünkü ben her yaşadığım üzüntünün altından çalışarak kalkmaya çalıştım. Kadınlar için yarışıyorum dememin sebebi bu. İnsan kendi üzüntüsünün dermanıdır. Buna inanıyorum. Zorluklarla, iniş çıkışlarla baş etmeyi kadınlar olarak çok iyi beceriyoruz biz. Sosyal medyadan hergün yüzlerce mesaj alıyorum sonuç ne olursa olsun tek başıma olmadığımı bilmek beni çok mutlu ediyor” dedi.