Connect with us

Televizyonlar

Gazanfer Ündüz Hangimiz Sevmedik’te

Published

on

Başrollerini Can Yaman, Selen Soyder, Altan Erkekli , Gül Onat , Cengiz Bozkurt ve Mehtap Bayrı’nın paylaştığı dizi her hafta bir usta oyuncuyu konuk olarak ağırlıyor. Adını Müslüm Gürses’in şarkısından alan Hangimiz Sevmedik bu hafta da usta oyuncu Gazanfer Ündüz’ü ağırlıyor.
 
Usta oyuncu Gazanfer Ündüz Hangimiz Sevmedik’te Yuvacık mahallesine modern siteler yapmak isteyen bir müteahhiti canlandıracak.
12 Aralık Pazartesi 20.00’de 18.bölümü ile izleyicisi ile buluşacak dizinin bu bölümünde olaylar şöyle gelişiyor:
Münir’den okkalı bir dayak yiyen Saim Adile’nin hatırına şikayetinden vazgeçer. Saim’in Adile’ye kur yaptığını Münir’in onu bu yüzden dövdüğünü öğrenen Tarık Münir’e minnettardır.
Mahalleye döndüklerinde bir müteahhitin Yuvacık Mahallesinde site ve avm yapmak istediğini öğrenirler. Bu fikir mahalle sakinlerinin çoğunun hoşuna gitse de Münir ve Adile’nin fikrini önemserler.
Mahallelinin çoğu gibi Tarık ve Itır da bu konuda fikir ayrılığına düşmüşlerdir. Tarık evlerin yıkılarak yerine daha modern ve Adile’nin yaşlılığında rahat edeceği bir ev yapılmasına sıcak bakarken Itır mahallenin yenilenmesi ile anıların yok olacağını düşünür.
Diğer yandan Emel’e kısmet vardır. Komşu Selma oğlu Mahmut ile Emel’i baş göz etmeye niyetlidir.
Şener müteahhitle konuşmaya gider.  Yuvacık’ta site ve avm yapabilmesi için mahalleliyi ikna edeceğini söyler. Müteahhit onu işe alır. 
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir